Uygun Fiyatlı Paykasa

Paykasa, dünya genelinde kullanılan sanal kartlardan birisi olarak
tanımlanmaktadır. Aktif olarak Türk kullanıcıların da taleplerini karşılıyor
olmasıyla beraber internette tamamen güvenilir olarak işlem yapabilmeye
olanak tanır. Dijital olarak mevcut olan kart, tek kullanımlık bakiye yüklü şekilde
düşünülmelidir. Farklı miktarlarda paykasa satın al işleminin
gerçekleştirilebilme olanağının mevcut durumda olması sayesinde talep
doğrultusunda fiyatları bulabilmek mümkündür. Uygun fiyata sahip olan kart
seçeneklerinden başlayarak daha yüksek miktarlara kadar geniş yelpazede
paykasalar tercih edilebilir durumdadır. Tamamen sanal ortama uygun olarak
hazırlanır. Fiziksel olarak bir kart olarak elde tutulabilir olarak
düşünülmemelidir. Tek kullanımlık paykasa yanı sıra birkaç kullanımlık şekilde
tercih edilebilecek seçenekleri bulabilme olanağı da mevcuttur.

Farklı Fiyatlarda Paykasa Seçenekleri
Paykasa fiyatları için alt limit 10 Euro’dur. Uygun fiyatlı paykasa alımlarının
yapılabilmesine yönelik olarak sağladığımız çözümler ile memnuniyetle
kullanılabilecek seçenekleri oluşturuyoruz. 10 Euro seçimi paykasa kartlarında
satın alınabilecek en düşük miktar olarak başlangıç fiyatını ifade eder ve fiyatlar;
20, 50, 100, 150 Euro gibi fiyatlarla devam eder. İnternette alışveriş yapmak için
kartların kullanımı yerine sadece paykasa kullanarak güvenliği tam anlamıyla
sağlayabilmek mümkündür. Günümüzde yaygın olarak tercih edilebilir durumda
olması sayesinde pek çok farklı mecrada aktif olarak tercih edilebilir
durumdadır. Paykasa olarak ödeme alanlar için uygun fiyatlı komisyon
oranlarıyla paykasa bozdurma işleminin yaptırılabilmesi de fark yaratan
seçeneklerden birisi olarak tanımlanır.

En İyi Fiyatla Paykasa Bozum İşlemi
Paykasa kartlar için nakit olarak hesabına para geçmesini isteyenler paykasa
bozum işlemlerini online gerçekleştirebilme mümkündür. Güvenilir ve aynı
zamanda bir o kadar da fark yaratan işlem kolaylıklarının tercih edilebilmesi
farkını sağlayan paykasa bozum sayesinde her zaman en iyi sonuçları bulabilme
olanağı mümkün olur. Aktif olarak kullanımında olduğu gibi bozum işlemlerinde
de pek çok yönden kolaylık sağlayan Paykasa kart, dijital ortam içerisinde en iyi
seçenekleri elde edebilme ayrıcalığını sağlar. En fiyatla bozum yapabilmeye
sağladığı olanakla beraber her zaman kullanımı uygundur. Paykasa satın almak
veya bozdurmak son derece kısa süren işlem adımlarından oluşmaktadır.

Paykasa Kullanım Alanları

Paykasa Nerelerde Kullanılır

Epin şeklinde teslim edilen ve kullanması oldukça kolay olan paykasa, yurt içinde ve yurt dışında bir çok oyun firmasında , e-ticaret sektöründe, iletişim ve yazılım platformlarında ve bir çok sitenin bakiye yükleme sistemlerinde tercih edilmektedir. Ödeme almak için paykasayı tercih eden satıcılara çok ciddi anlamda kolaylık ve hızlı işlem olanakları tanınmaktadır. Paykasa ile ödeme yapan bir kullanıcı ödemesini hiçbir bankaya bağlı kalmaksızın saniyeler içerisinde paykasa alt yapısında gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede satıcı ile müşteri arasında ki bağlantı tamamen paykasa alt yapısı üzerinden gerçekleşmektedir. Üstün güvenlik teknolojileri sayesinde paykasa epin kodları her işlemde müşteriye özel olarak üretilmektedir.

Paykasa kullanımı yaparken ödeme yapacağınız bir internet sitesinde ödeme seçenekleri arasında paykasa olup olmadığını doğrulamanız gerekmektedir. Eğer sitede bilgi bulamıyorsanız sitenin müşteri hizmetlerine danışarak bilgi alabilirsiniz. Paykasa ile ödeme kabul eden bazı platform ve oyunlar şu şekilde , skype, microsoft, steam,league of legends,metin2,kngiht online vb..

Paykasa satın alırken ödeme yapmanız gereken miktarı önceden belirleyip bu miktar doğrultusunda bir paykasa kodu seçmek olacaktır. Paykasa kodları tek kullanımlık olduğu için tek seferde kartın miktarı kadar ödemeyi yapmanız gerekmektedir. Paykasa sayesinde kredi kartı bilgilerinizi bir çok sitede paylaşmak yerine bu sanal kartlar sayesinde kullan at dediğimiz metod ile çok güvenli ödemeler yapabilirsiniz. İşlem sonrasında düşünmeniz gereken hiçbirşey yok, öde ve geç.

Paykasa Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim

Öncelikle paykasa bayilerinin resmi sayfada isimlerinin telefon numaralarının geçip geçmediğine bakmanız lazım. ”paykasa.com/tr/buy-paykasa” adresinden resmi satıcıların telefon ve internet sitesi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede whatsapp üzerinden iletişim kurabilir ve hızlıca paykasa temin edebilirsiniz. Bu satıcılar dışında hiçbir yerden işlem yapılmamalıdır. Ödeme yapacağınız sayfada paykasa ödeme seçeneği olup olmadığına mutlaka bakınız. Bu kodlar tek kullanımlık olduğu için satışından sonra geri iadesi mümkün değildir. Sadece bozdurma işlemi ile bir miktar komisyon farkıyla kodlarınızı tekrar bozdurup nakite çevirebilirsiniz.

Temassız Ödeme Yöntemi

Temassız Ödeme Yöntemi

Kredi kartı ve banka kartlarının yeni nesil teknolojileri içerisinde barındırarak oluşturduğu ödeme yöntemlerinden bir tanesi temassız ödeme yöntemi. Master ve visa kartlarınızın üzerinde bulunun çip sayesinde temassız ödemeler yapabilmek mümkün. Türkiye’de geçtiğimiz yıla göre yüzde 60 artış gösteren bu kullanım yöntemi ile kullanıcılar çok daha hızlı bir şekilde şifrelerini tuşlamaya gerek kalmadan temassız bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

Temassız ödeme hız anlamında büyük kolaylık sağlarken güvenlik sorularını da akıllara getiriyor. Bankalar temassız ödemede herhangi bir güvenlik açığı olmaması için bu sistemi kullanıcılara kapalı halde kartlarını gönderiyorlar. Temassız ödeme yöntemini dilerseniz bankanızın internet şubesinden veya çağrı merkezinden aktif hale getirerek kullanıma başlayabiliyorsunuz. Şifre gerektirmeyen bu işlemlerde limit sorunları yaşanmaması için çoğu banka tek seferde 90 TL lik bir harcama yapabilmek için sınırlama getirmiş bulunuyor. Bir çok mağazanın ve alışveriş yerlerinin pos cihazları temassız kartlara uygun olanlar ile değiştirildi ve sistem aktif olarak kullanılabiliyor. Bankalar pos cihazlarını ve kullanıcıların kartlarını ücretsiz bir şekilde hızlıca değiştirmeye devam ediyorlar. Çağımızın getirdiği teknolojik yeniliklere ayak uydurmak için bu türlü değişimlerin şart olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Güvenlik için her fırsatta ön ödemeli kartları ve en çok tercih edilen Paykasa kartlarını kullanmanızı ne kadar tavsiye etsek de kredi ve banka kartları da günlük kullanımlarda elimizin altında bir ihtiyaç olarak bulunmaktadır.

Avrupada ödemelerin yüzde 75’e yakını temassız olarak gerçekleşmeye başlamış durumda. Bu rakam ilerleyen yıllarda yüzde 90 lara kadar çıkabileceği öngörülüyor. Türkiye için rakamlarda çok hızlı bir artış var. Temassız ödeme yöntemi olmayan alışveriş noktaları tercih edilmemeye başlandı bile diyebiliriz.

Open chat