Paykasa Hakkında Bilinmesi Gerekenler ;

İngilitere merkezli Paykasa ön ödemeli 16 haneden oluşan dijital bir karttır. Bu kartlar sayesinde internet üzerinden online harcama yapabilir yüzlerce alışveriş sitesinde kullanabilirsiniz. Paykasa müşterilerimize dijital olarak teslim edilir. Fiziki bir kart değildir. Üstün kodlama teknolojisi sayesinde güvenlik olarak son derecede üstün bir konuma sahip olan Paykasa aynı zamanda tek kullanımlık olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu sayede almış olduğunuz ön ödemeli kartınızı ihtiyacınız doğrultusunda seçebilir ve tamamını tek seferde harcayarak sorun yaşamadan işlemlerinizi tamamlamış olursunuz.

Sektörün en önde gelen sanal kartı Paykasa Türkiye’de olduğu kadar Avrupa ve Dünya ülkelerinde çok fazla ilgi görmektedir. Bu sayede Paykasa yaygınlaşarak alışveriş yapılabilecek sitelerin sayısını arttırmış oluyor. Paykasa almak ve kullanmak için ekstra zaman harcamanıza gerek kalmıyor. işlemler çok hızlı bir şekilde tamamlanırken bütün bilgileriniz gizli kalıyor. Yabancı sitelere para yatırma alışveriş yapma konusunda büyük kuşkular içerisine girmek yerine bir ön ödemeli sanal Paykasa kartı alarak kredi kartı bilgilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Paykasa kullanırken sadece kart numaralarını yazmanız ve miktarı girmeniz yeterli olacaktır. Paykasa kartlarınızı aynı zamanda nakite çevirmeniz mümkündür. Paykasa bozdurma işlemi sayesinde güncel euro kuru üzerinden ödemelerinizi hesabınıza anında alabiliyorsunuz. Paykasa euro döviz kuruna bağlı bir karttır. Bu sayede satış ve bozum fiyatları euro kuruna göre değişkenlik göstermektedir.

Şimdi bir paykasa kartı sahibi olmak için müşteri temsilcilerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa Satışında Güven Çok Önemli

Sektörde ki 5 Yıllık tecrübemiz , mutlu müşterilerimiz ve referanslarımız sayesinde kurumsal hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

img

Paykasa Fiyatlarımız günlük euro kuru üzerinden sürekli değişiklik gösterebilmektedir. Aynı şekilde paykasa bozum kurumuz euro kurundan dolayı sürekli değişiyor bu sebeple güncel bilgileri temsilcilerimizden isteyiniz.

Open chat